خرید مدرک کارشناسی رشته بازیگری

خرید مدرک لیسانس بازیگری از سامانه فروش مدرک تحصیلی امکانپذیر است. طرح جامع تربیت کارشناسان متعهد و متخصص در زمینه نمایش. در کمیته تخصصی هنرهای نمایشی گروه برنامه ریزی هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین یافته است. در این برنامه ریزی سعی بر آن بوده است. که توجه به هنر نمایشی خودی فزونی یافته حدالمقدور در تمامی واحدها مطالعه فرهنگ اسلامی زمینه های دستیابی و آشنایی با نمایشی مبتنی بر این فرهنگ را فراهم آورد. کلمه نمایش به جای تاتر که نام پیشینه این رشته بوده است انتخاب شده به این نکته که این تغییر توأم با تغییراتی در محتوا نیز می باشد.

کارشناسی بازیگری تعریف و هدف

نمایش نوعی بیان هنری است که موضوع خود را از طریق انسان بلاواسطه برای انسان عرضه می نماید. نمایش بر پایه دو نوع بیان گفتار و رفتار متکی است. بر حسب شدت حضور هر یک از این دو نوع مختلف نمایش شکل می گیرد. گرایش به گفتار نمایش هایی از قبیل نقالی پرده برداری و غیره گرایش به رفتار نمایش‌های را از قبیل نمایش ایمائی یا پانتومیم به وجود می‌آورد.
نوع کیفیت ارتباط این رشته با دیگر رشته‌های هنری چنان است. که می‌تواند از بسیاری از آنها به صورت کمکی سود جوید. کاربرد کمکی این هنرها تنها هنگامی مجاز است که در جهت تعالی بیان نمایشی به کار گرفته شود. هنرهایی که در این رشته به کار گرفته می شوند عبارتند از:

  1. ادبیات
  2. موسیقی
  3. هنر های تجسمی
  4. معماری

کارشناسی نمایش یکی از دوره‌های آموزش عالی است. که هدف آن تامین افراد متعهد و متخصص در این رشته است. به نحوی که قادر باشند. نیازهای روز افزون جامعه اسلامی را در زمینه های مختلف مربوط به نمایش پاسخگو باشند.

طول دوره و نظام کارشناسی بازیگری

جدول متوسط دوره کارشناسی نمایش ۴ سال شامل ۸ نیمسال ۱۷ هفته می باشد. این رشته دارای ۵ گرایش به نامهای ادبیات نمایشی بازیگری کارگردانی صحنه آرایی نمایش عروسکی است. سال اول عمومی بچه‌ها نیم سال بعد تخصصی در هر یک از گرایشهای نامبرده می باشد.

نوع و تعداد واحدهای درسی

واحدهای درسی الزامی دوره کارشناسی نمایش در هر گرایش به صورت زیر است:

باقی مانده واحدها تا سقف ۱۴۶ واحد اختیاری محسوب می شود که می‌تواند از واحدهای تخصصی سایر گرایش ها برای هر گرایش انتخاب شود.

کارشناسی رشته بازیگری
کارشناسی رشته بازیگری

نقش و توانایی فارغ التحصیلان رشته بازیگری

فارغ التحصیلان این رشته به عنوان گروهی از هنرمندان جامعه و وظیفه انتقال مفاهیم فرهنگی را با بیانی هنری عهده دار می باشند. فارغ التحصیلان توانایی انجام کلیه امور مربوط به نمایش. اعم از نویسندگی و کارگردانی و بازیگری و دکورسازی و صحنه آرایی عروسکی را متناسب با گرایش خود دارا بوده و می‌توانند جذب مراکز هنری آموزشی گردند.

ضرورت و اهمیت

صرف نظر از ضرورت وجود نمایش به عنوان یک شاخه هنری مانا برای انتقال مفاهیم. در جامعه ضرورت وجودی این رشته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با توجه به این نقطه روشن می گردد. به انقلاب اسلامی امکان طرح گسترده مفاهیم اسلامی را در سطح جامعه و جهان فراهم آورد. ضرورت طرح این مفاهیم ضرورت می نماید. نمایش به عنوان وسیله بیانی موثر همگی جذاب. و توانا برای ابلاغ بالاترین مفاهیم الهی یکی از مناسب ترین وسایل برای عرضه این مفاهیم در تمامی سطوح می باشد.

از کدام سایت مدرک معتبر بگیریم؟

سایت مدرک.اوآرجی در زمینه صدور مدرک قانونی فعالیت دارد. اگر نیاز به مدرک کارشناسی رشته کارگردانی، تئاتر و بازیگری دارید. ما می توانیم در کوتاه ترین زمان برای شما مدرک کارشناسی رشته بازیگری را اخذ کنیم. مدرک کارشناسی رشته بازیگری با استعلام و به همراه ریزنمرات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.