فروش مدرک کاردانی یا فوق دیپلم

خرید مدرک تحصیلی با استعلام فوق دیپلم یا کاردانی از سامانه فروش مدرک تحصیلی معتبر و قانونی امکانپذیر است. مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دارای ریزنمرات بوده و با ثبت پرونده فیزیکی در دانشگاه برای شما تهیه و در اختیارتان قرار داده می شود.

فوق دیپلم یا کاردانی چیست؟

فوق دیپلم یا کاردانی یکی از دوره های آموزشی عالی است که بعد از اخذ مدرک دیپلم یا مدرک پیش دانشگاهی معتبر قابل ادامه تحصیل است. فوق دیپلم را می توان نخستین مقطع تحصیلی در دانشگاه نیز دانست. تحصیل در مقطع کاردانی حدود 2 سال زمان می برد. انواع مقاطع کاردانی کاردانی پیوسته ین مقطع ویژه فارغ التحصیلان هنرستان های فنی و حرفه‌ای» یا «کار و دانش» است. این افراد، برای شروع به تحصیل در دوره کاردانی، ملزم به ارائه مدرک دیپلم و شرکت در آزمون کاردانی پیوسته در رشته تحصیلی مربوط به دیپلم هستند؛ و فقط می توانند در رشته تحصیلی که دیپلم گرفتند در رشته کاردانی ادامه تحصیل دهند. دانشکده های فنی و حرفه‌ای، دانشگاه فنی و حرفه ای و همچنین سما دانشگاه‌های آزاد اسلامی که بدون کنکور سراسری دانشجو می پذیرد یکی از برگزارکنندگان اصلی این دوره‌های می باشند. کاردانی ناپیوسته این مقطع ویژه فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی است. این افراد، برای شروع به تحصیل در دوره کاردانی، ملزم به شرکت در آزمون سراسری و کسب مدرک پیش دانشگاهی هستند. تعداد واحدهای درسی دوره کاردانی ناپیوسته به‌طور متوسط ۸۲ تا ۹۵ واحد درسی می‌باشد. طول دوره کاردانی ناپیوسته دو و نیم الی سه سال می باشد و در مقایسه با کاردانی پیوسته، یک یا دو ترم تحصیلی بیشتر دارد. گر متقاضی تحصیل یا اخذ مدرک کاردانی از یکی از دانشگاه های معتبر مورد تایید وزارت علوم هستید با ما تماس بگیرید. نکته: برای اخذ مدرک کاردانی شما نیاز به گواهی پایان تحصیلات دیپلم 3 ساله دبیرستان دارید و نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد.

مدارک لازم برای اخذ مدرک کاردانی

کپی شناسنامه تمام صفحات   کپی کارت ملی (پشت و رو) -یک قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید کپی آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم)  کارت پایان خدمت  تکمیل فرم ثبت نام  انتخاب رشته تحصیلی پس از تکمیل مدارک بالا برای شروع ثبت نام و اخذ مدرک کاردانی با کارشناسان ما تماس بگیرید. چگونه میتوانم مدرک کاردانی بگیرم؟ برای خرید مدرک کاردانی میتوانید با مشاوران سامانه فروش مدرک تحصیلی گفتگو کنید. مشاوران سایت خرید مدرک تحصیلی 24 ساعته آنلاین و آماده پاسخگویی به شما می باشند. لازم به ذکر است که گفتگو با مشاوران مدرک تحصیلی رایگان بوده و نیاز به هیچ مبلغ و هزینه ای نیست. خرید مدرک فوق دیپلم یا کاردانی خرید مدرک فوق دیپلم یا کاردانی خرید مدرک فوق دیپلم یا کاردانی

فروش مدرک فوق دیپلم مدرک کاردانی
فروش مدرک فوق دیپلم مدرک کاردانی

مراحل خرید مدرک تحصیلی چگونه است؟

برای خرید مدرک فوق دیپلم، مراحل زیر را انجام دهید:

ارتباط با یکی از مشاوران کسب اطلاعات در مورد رشته و دانشگاه مورد نظر دریافت فرم و تکمیل نمودن آن دریافت ایمیل رسمی از اتوماسیون دانشگاه واریز 50 درصد هزینه دریافت پیشنمایش مدرک و ریزنمرات تایید صحت اطلاعات واریز 50 درصد دیگر و تسویه ارسال آدرس و کد پستی دقیق ارسال مدرک از پست دانشگاه به آدرس شما چه مدارکی برای اخذ مدرک کاردانی نیاز است؟ برای تهیه مدرک کاردانی یا فوق دیپلم مدارک زیر ضروری است: اسکن تمامی صفحات شناسنامه  اسکن کارت ملی پشت و رو سکن آخرین مدرک تحصیلی اسکن وضعیت خدمت برای آقاین اسکن تصویر 3در4.

خرید مدرک کاردانی پیوسته فروش مدرک کاردانی ناپیوسته از کجا مدرک کاردانی بگیریم؟ چگونه مدرک کاردانی بخریم؟ روش اخذ کاردانی غیر حضوری

سوالات متداول

اغلب سوالاتی که متقاضیان خرید مدرک کاردانی یا فوق دیپلم از مشاوران سامانه فروش مدرک تحصیلی می پرسند در زیر برای شما نمایش داده می شود:

از کدام دانشگاه ها میتوانید مدرک کاردانی صادر کنید؟ ما می توانیم از دانشگاه های آزاد، پیام نور، شهید بهشتی، علمی کاربردی و غیرانتفاعی مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا کاردانی را برای شما اخذ نماییم.

آیا انتخاب رشته بعهده ما است یا شما؟ مسلما انتخاب رشته، مقطع و معدل به همراه سال فارغ التحصیلی بعهده شما است.

چگونه مدرک صادر می شود؟ آیا شامل ریزنمرات است؟ مدرک از خود دانشگاه مورد نظر برای شما صادر میشود و دارای ریزنمرات درسی تمامی ترم ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.